Leave Your Message
 • Телефон
 • Е-пошта
 • Whatsapp
  whatsappdwt
 • 010203

  Производ со топла продажба

  Комерцијалниот индукциски шпорет за домаќинство за заштеда на енергија и заштита на животната средина е вашиот претпочитан снабдувач Комерцијалниот индукциски шпорет за домаќинство за заштеда на енергија и заштита на животната средина е вашиот претпочитан снабдувач
  01

  Заштеда на енергија и заштита на животната средина...

  2023-11-16

  Домашен и комерцијален индукциски шпорет Yipai - најсовремен производ дизајниран да го подобри вашето искуство при готвењето. Комбинирајќи ја најновата технологија и висококвалитетните материјали, оваа индукциска плоча за готвење е совршен додаток за секоја комерцијална или домашна кујна.

  Оваа индукциска плоча за готвење има контрола на вртење со копче за неспоредлива удобност и брзина. Нема повеќе губење драгоцено време чекајќи печката да се загрее. Контролниот метод ви овозможува лесно прилагодување на температурата и нивото на топлина за прецизно готвење секој пат.

  Големината на производот е компактна, со димензии 350*425*105мм, а големината на кристалната плоча е 300*300мм. Неговото стилско куќиште од нерѓосувачки челик не само што додава допир на елеганција во вашата кујна, туку и обезбедува издржливост и леснотија на чистење. Микрокристалните плочи со висока јачина, отпорни на високи температури, произведени со увезена технологија обезбедуваат одлични перформанси дури и при најсложените услови за готвење.

  Види Детали
  Комерцијалниот индукциски шпорет за домаќинство за заштеда на енергија и заштита на животната средина е вашиот претпочитан снабдувач Комерцијалниот индукциски шпорет за домаќинство за заштеда на енергија и заштита на животната средина е вашиот претпочитан снабдувач
  02

  Заштеда на енергија и заштита на животната средина...

  2023-11-16

  Вовед во индукцискиот шпорет Yipai: интегрирана функција, квалитет и иновација.

  Во Yipai, ние се стремиме да создадеме производи кои не само што ги задоволуваат барањата на нашите клиенти, туку и ги надминуваат нивните очекувања. Затоа, со гордост го претставуваме нашиот најнов производ - индукцискиот шпорет Yipai. Овој најсовремен сад за готвење комбинира врвен квалитет, иновативна функционалност и стилски дизајн за да ви овозможи неспоредливо искуство за готвење.

  Една од главните карактеристики на нашите индукциски плочи за готвење е LED динамичниот дисплеј во боја. Овој екран обезбедува информации во реално време, како што се моменталната опрема, моќноста и температурата, што ви дава целосна контрола врз процесот на готвење. Нема повеќе нагаѓања или прилагодувања врз основа на обиди и грешки - сега ќе ги имате сите важни информации на дофат на раката.

  Види Детали
  Комерцијалниот инфрацрвен шпорет за заштеда на енергија и заштита на животната средина е вашиот претпочитан снабдувач Комерцијалниот инфрацрвен шпорет за заштеда на енергија и заштита на животната средина е вашиот претпочитан снабдувач
  03

  Заштеда на енергија и заштита на животната средина...

  2023-11-16

  Дозволете ми да ве запознаам со мултифункционалниот електричен керамички шпорет Yipai, извонреден кујнски апарат кој навистина го подобри моето искуство за готвење. Овој висококвалитетен електричен шпорет е дизајниран со повеќе функции на ум, обезбедувајќи да ги подобрите вашите авантури за готвење во кујната. Овој шпорет ја прифаќа напредната основна технологија на Siemens IGBT увезена од Германија, а неговите перформанси се стабилни и сигурни, обезбедувајќи совршено готвење секој пат. Мултифункционалниот електричен керамички шпорет Yipai е внимателно изграден со увезени титаниумски кристални плочи со висока јачина и отпорни на високи температури и е опремен со стилска обвивка од нерѓосувачки челик.

  Не само што зрачи со модерна и елегантна естетика, туку и неверојатно лесно се чисти. Неговата компактна големина од 500*610*140мм го прави погоден за секој кујнски простор, додека неговата пространа кристална чинија од 420*420мм обезбедува доволно простор за подготовка на различни јадења. Шпоретот има излезна моќност од 6000W и напон од 220V. Има можности за ефикасно и брзо загревање, што ви овозможува да поминувате помалку време за готвење и повеќе време уживајќи во храната. Безбедноста е главен приоритет за мултифункционалните електрични керамички печки Yipai.

  Види Детали
  Комерцијален инфрацрвен шпорет YP-T5032C Комерцијален инфрацрвен шпорет YP-T5032C
  05

  Комерцијален инфрацрвен шпорет YP-T5032C

  2023-11-16

  Профил на мултифункционален електричен керамички шпорет Yipai:

  Мултифункционалниот електричен керамички шпорет Yipai истражува нови начини на готвење. Овој иновативен кујнски апарат комбинира напредна технологија со извонредна функционалност за да го револуционизира вашето искуство во готвењето. Со својот стилски дизајн и моќни перформанси, сигурно ќе стане омилен во вашата кујна.

  Јадрото на електричната печка ја прифаќа основната технологија на Siemens IGBT увезена од Германија, а нејзините перформанси се стабилни и сигурни. Оваа врвна технологија гарантира ефикасна потрошувачка на енергија и дава врвни резултати при готвењето секој пат. Кажете му збогум на нерамномерното загревање и непредвидливите резултати бидејќи овој шпорет обезбедува рамномерна дистрибуција на топлина за совршено готвење.

  Види Детали
  Комерцијален инфрацрвен шпорет YP-T4532CX Комерцијален инфрацрвен шпорет YP-T4532CX
  06

  Комерцијален инфрацрвен шпорет YP-T4532CX

  2023-11-16

  Комерцијалниот инфрацрвен шпорет е грандиозно лансиран: во комбинација со основната технологија на Siemens IGBT од Германија, неговите перформанси се стабилни и неспоредливи

  Возбудени сме да ја претставиме нашата најнова иновација во комерцијалното готвење - Комерцијалниот инфрацрвен сад за готвење. Со својата врвна технологија и напредни функции, овој сад за готвење ќе го револуционизира начинот на готвење.

  Еден од главните моменти на нашите производи е интегрирањето на основната технологија на Siemens IGBT увезена од Германија. Оваа технологија гарантира дека перформансите на нашите садови за готвење не само што се доследни, туку и сигурни. Можете да им верувате на нашите садови за готвење дека постојано испорачуваат вкусни оброци со прецизност и ефикасност.

  Види Детали
  Комерцијален инфрацрвен шпорет YP-T4032CX Комерцијален инфрацрвен шпорет YP-T4032CX
  07

  Комерцијален инфрацрвен шпорет YP-T4032CX

  2023-11-16

  Еј! Дозволете ми да ве запознаам со неверојатниот мултифункционален електричен керамички шпорет Yipai – апаратот за готвење кој ги револуционизира моите кулинарски авантури. Овој напреден и ефикасен шпорет беспрекорно ја интегрира најсовремената технологија и низа функции за да го подигнете вашето искуство со готвење на нови височини. Она што ми се допаѓа кај италијанскиот шпорет е неговата компактна големина - големината е само 350430120 mm, а големината на кристалната плоча е 300 * 300 mm, што е совршено за кујна со која било големина.

  Титаниумската кристална плоча е рафинирана со употреба на увезена технологија и не само што е силна и издржлива, туку има и одлична отпорност на топлина. Плус, мазната површина го олеснува чистењето, што ми овозможува да се фокусирам на правење вкусни оброци без грижа. Контролата со копче на допир на печките Yipai ја менува играта. Нуди едноставни и прецизни прилагодувања, давајќи ми целосна контрола над моето готвење. Со само вртење на копчето, можам да ја прилагодам топлината или температурата за совршено готвење секој пат. Главна карактеристика на мултифункционалниот електричен керамички шпорет Yipai е LED динамичниот дисплеј во боја.

  Екранот обезбедува информации во реално време за моменталната опрема, поставките за моќност и температура, обезбедувајќи лесно користење и точни резултати при готвењето. Без разлика дали треба да пржам на силен оган или да готвам супи или чорби на бавен оган, шпоретот Yipai може да ги задоволи моите потреби. Може дури и да се справи со задачи како што се вриење или парење вода во една пригодна машина. Тоа е како да имате повеќе апарати за готвење во еден!

  Види Детали
  Комерцијален инфрацрвен шпорет YP-T3532C Комерцијален инфрацрвен шпорет YP-T3532C
  08

  Комерцијален инфрацрвен шпорет YP-T3532C

  2023-11-16

  Еј! Дозволете ми да ве запознаам со неверојатниот мултифункционален електричен керамички шпорет Yipai - врвниот кујнски придружник што го револуционизира моето искуство во готвењето. Дизајниран да се вклопи беспрекорно во секоја модерна кујна, овој најсовремен уред има компактни димензии од 350 x 50 x 130 mm и големина на кристална плоча од 300 * 300 mm. Она што навистина го издвојува шпоретот Yipai е неговиот извонреден дизајн и употребата на најновата увезена технологија. Титаниумските кристални панели со висока цврстина, отпорни на високи температури не само што обезбедуваат издржливост, туку и обезбедуваат ефикасна и рамномерна дистрибуција на топлина.

  Што се однесува до обвивката од нерѓосувачки челик, таа не само што додава допир на стил и софистицираност во вашата кујна, туку и многу лесно се чисти. Тоа е победа-победа! Една од најистакнатите карактеристики на мултифункционалниот електричен керамички шпорет Yipai е неговата контрола на допир, која обезбедува беспрекорно и практично искуство за готвење.

  LED дисплејот во боја обезбедува информации во реално време за тековните поставки за опрема, моќност и температура, овозможувајќи ви лесно да се приспособите и дотерувате на вашите потреби за готвење. Без разлика дали сакате да ја зголемите моќноста, да го прилагодите времето за готвење или да ја прилагодите температурата, шпоретите Epai ви даваат целосна контрола врз вашите ремек-дела за готвење. Но, тоа е местото каде што италијанскиот шпорет навистина блеска - неговата сестраност. За разлика од другите кујнски апарати на пазарот, овој разновиден шпорет ви овозможува да истражувате различни стилови и техники за готвење.

  Види Детали
  0102030405060708

  За нас

  Guangdong Yipai Catering Equipment Co., Ltd. (наведено како Yipai) е модерно претпријатие за репер специјализирано за истражување и развој, производство и продажба на индукциски шпорети за топла тенџере, електрични керамички шпорети за топла тенџере, комерцијални електромагнетни печки со висока моќност, печки со повеќе тенџериња, опрема за скара без чад, опрема за топла тенџере без чад, додатоци за прочистување без чад, маси за скара со топла тенџере, електрични трпезариски маси, мебел за трпезариска маса, лепчиња на пареа итн., како и опрема за угостителство за хотел напред и назад кујни, Нејзините брендови вклучуваат „Yipai“, „Manting“ и „Micro Innovation“. Од своето основање во 2008 година, Yipai отсекогаш се придржувал до корпоративната филозофија на „интегритет, иновации и комуникација“ и се етаблирал врз основа на „висококвалитетни производи и сесрдна услуга“. Формираше целосен систем на дизајн, истражување и развој, производство, продажба и услуга по продажбата.
  Гледај Повеќе

  Центар за производи

  Вертикална воведна плоча за готвење Вертикална воведна плоча за готвење
  03

  Вертикална воведна плоча за готвење

  2023-11-15

  Вовед во Yipai вертикален индукциски шпорет со повеќе глави

  Вертикалниот индукциски шпорет со повеќе глави Yipai е мултифункционално и ефикасно решение за готвење кое интегрира напредна технологија и практични функции. Големината на површината на овој индукциски шпорет е Φ288mm, а вкупните димензии се 700*730*800mm за моделот со 4 глави и 1030*730*800mm за моделот со 6 глави. Погоден е за разни комерцијални, ресторански и хотелски апликации.

  Една од извонредните карактеристики на овој индукциски шпорет е неговата употреба на увезена технологија и микрокристални плочи со висока јачина, отпорни на високи температури. Ова не само што обезбедува издржливост, туку и многу лесно се чисти, заштедувајќи ви време и енергија во кујната. Светлата, мазна површина додава допир на елеганција во секоја средина за готвење.

  Види Детали
  010203040506070809
  Една голема и една мала фритеза со една опашка Една голема и една мала фритеза со една опашка
  02

  Една голема и една мала единечна опашка f...

  2023-11-15

  Ја лансираше иновативната Yipai една голема и една мала пржење со една опашка. Дали сте уморни од традиционалните шпорети на гас кои трошат многу време и напор во процесот на готвење? Не барајте подалеку, Yipai ја претставува својата исклучителна палета на индукциски плочи дизајнирани да ви овозможат беспрекорно готвење. Со три различни големини и моќи за избор, сега можете да ја прилагодите вашата станица за готвење на вашите специфични потреби. Yipai ви ја нуди најновата технологија со увезени црни кристални панели со висока јачина и отпорни на високи температури. Оваа напредна карактеристика обезбедува издржливост и отпорност на гребење, што ја прави долготрајна инвестиција во вашата кујна. Овој шпорет се одликува со стилска надворешност од нерѓосувачки челик кој не само што додава допир на елеганција, туку гарантирано ќе го издржи тестот на времето.

  Види Детали
  01
  Индукциски шпорет за топла тенџере YP-X380 Индукциски шпорет за топла тенџере YP-X380
  01

  Индукциски шпорет за топла тенџере YP-X380

  2023-11-16

  Како страствен домашен готвач и ентузијаст за готвење, многу сум возбуден што можам да ве запознаам со Yipai Induction Cooktop, разноврсен, висококвалитетен апарат за готвење што јас лично го препорачувам за домашна и комерцијална употреба. Оваа исклучителна индукциона плоча за готвење е дизајнирана да ги задоволи сите ваши потреби за готвење, обезбедувајќи ви незаменлива удобност и ефикасност.

  Она што ја прави уникатна индукциската плоча за готвење Yipai се неговите импресивни опции за двојна контрола – контрола со жица и допир. Ова значи дека без разлика дали претпочитате блискост со традиционалните контроли на линијата или елегантните, модерни контроли на допир, оваа индукциска плоча нуди флексибилност за совршено да одговара на вашиот стил на готвење. Со едноставно и брзо ракување, имате целосна контрола врз вашите поставки за готвење. Друга карактеристична карактеристика на индукцискиот шпорет Yipai е LED динамичниот дисплеј во боја.

  Екранот обезбедува јасна и прецизна визуелизација на моменталната опрема, моќноста, температурата и другите основни функции, овозможувајќи ви лесно да ги следите и прилагодувате поставките за готвење по потреба. Тоа гарантира дека можете без напор да совладате различни техники за готвење и да добивате совршени резултати секој пат. Во Yipai безбедноста е главен приоритет за индукциските шпорети. Затоа индукциските шпорети Yipai се опремени со системи за детекција и заштита на безбедноста на микрокомпјутерот кои можат да ги издржат најтешките електрични мрежи и опкружувања.

  Види Детали
  Индукциски шпорет за топла тенџере YP-X330 Индукциски шпорет за топла тенџере YP-X330
  02

  Индукциски шпорет за топла тенџере YP-X330

  2023-11-16

  Возбуден сум што можам да ве запознаам со Yipai Induction Cooktop, сестран, висококвалитетен апарат за готвење кој топло го препорачувам за домашна и комерцијална употреба. Со својот широк опсег на функции и функции, оваа индукциска плоча е дизајнирана да ги задоволи сите ваши потреби за готвење, ветувајќи неспоредливо практично и ефикасно искуство при готвењето. Една од најистакнатите карактеристики на индукциската плоча за готвење Yipai што лично ме импресионираше е неговите опции за двојна контрола. Имав слобода да избирам помеѓу жичени и контроли на допир за непречено и брзо работење.

  Без разлика дали претпочитам блискост со традиционалните контроли на линијата или елегантните, модерни контроли на допир, оваа индукциска плоча за готвење нуди флексибилност совршено да одговара на мојот стил на готвење. Покрај тоа, индукцискиот шпорет Yipai е исто така опремен со LED динамичен дисплеј во боја, што е попријателски за корисникот. На екранот јасно и прецизно се прикажува моменталната брзина, моќноста, температурата и другите основни функции. Ова осигурува дека можам лесно да ги надгледувам и прилагодувам моите поставки за готвење кога е потребно, давајќи ми целосна контрола над моите креации за готвење. Безбедноста е најважна кај секој сад за готвење и Ipai го разбира ова. Затоа индукциските шпорети Yipai се опремени со напредни системи за детекција и заштита на безбедноста на микрокомпјутерот кои можат да ги издржат најтешките електрични мрежи и средини.

  Види Детали
  Индукциски шпорет за топла тенџере YP-X320 Индукциски шпорет за топла тенџере YP-X320
  03

  Индукциски шпорет за топла тенџере YP-X320

  2023-11-16

  Индукцискиот шпорет Yipai е навистина разновиден и висококвалитетен апарат за готвење кој јас лично го препорачувам и за домашна и за комерцијална употреба. Тој нуди широк спектар на функции и функции кои гарантирано ќе ги задоволат сите ваши потреби за готвење, правејќи го вашето готвење практично и ефикасно. Една од главните карактеристики што навистина ми се допаѓа кај индукциската плоча Yipai е неговите опции за двојна контрола. Тоа ми дава слобода да избирам помеѓу жичени и контроли на допир за лесно и брзо ракување.

  Без разлика дали сакам да се придржувам до традиционалните контроли на линијата или да ги прифатам модерните контроли на допир, оваа индукциска плоча за готвење нуди флексибилност за совршено да одговара на моите преференции. Не само што е лесен за контрола, индукцискиот шпорет Yipai е опремен и со LED динамичен дисплеј во боја. Екранот јасно и прецизно ја прикажува моменталната брзина, моќноста, температурата и другите функции.

  Тоа ми овозможува лесно да ги надгледувам и приспособувам моите поставки за готвење по потреба, обезбедувајќи секогаш да добивам совршени резултати. Безбедноста е најважна кога станува збор за садовите за готвење, а Yipai го разбира ова. Затоа индукциските шпорети Yipai се опремени со системи за детекција и заштита на безбедноста на микрокомпјутерот дизајнирани да ги издржат најтешките електрични мрежи и опкружувања.

  Види Детали
  Индукциски шпорет за топла тенџере YP-X300 Индукциски шпорет за топла тенџере YP-X300
  04

  Индукциски шпорет за топла тенџере YP-X300

  2023-11-16

  Ви ги претставуваме индукциските плочи за готвење Yipai за топла тенџере за домашна и комерцијална употреба!

  Горди сме што го воведуваме најновиот додаток во нашата палета на висококвалитетни кујнски апарати: Yipai индукциски плочи за готвење за домашна и комерцијална употреба. Овој исклучителен производ комбинира врвна технологија, исклучителни перформанси и неспоредлива сигурност за да го подигне вашето искуство со готвење на нови височини.

  Основната технологија на овој индукциски шпорет е Siemens IGBT јадро технологија увезена од Германија. Ова осигурува дека перформансите на нашите садови за готвење не се само конзистентни, туку и исклучително сигурни, овозможувајќи ви да готвите со мир на умот без да се грижите за какви било технички дефекти. Покрај тоа, микрокристалните плочи со висока јачина и отпорни на високи температури направени со увезена технологија го прават чистењето на шпоретот лесно. Нема повеќе борба со тврдоглави дамки или нечистотија - само избришете го и повторно ќе изгледа како нов.

  Индукциските плочи за готвење Yipai за дом и бизнис доаѓаат со низа функции дизајнирани да го подобрат вашето искуство при готвењето. Динамичниот дисплеј во боја со LED е карактеристика што прецизно ја прикажува моменталната брзина, нивото на моќност, температурата и другите основни функции. Ова гарантира дека имате целосна контрола врз процесот на готвење за прецизни резултати секој пат.

  Види Детали
  01
  D-F380 Електрична керамичка печка (внатрешни и надворешни прстени) D-F380 Електрична керамичка печка (внатрешни и надворешни прстени)
  01

  D-F380 Електрична керамичка печка (интерна...

  2023-11-16

  Ви го претставуваме мултифункционалниот електричен керамички шпорет Yipai, мултифункционален и сигурен апарат за готвење кој комбинира напредна технологија и практичност. Овој производ е опремен со основна технологија на Siemens IGBT увезена од Германија за да обезбеди стабилни и сигурни перформанси.

  Големината на површината на печката на овој електричен керамички шпорет е 380*380мм, висината на телото на печката е 103мм и има греење со двоен прстен. Надворешниот прстен обезбедува моќна топлина од 2500 W, додека внатрешниот прстен обезбедува топлинска моќност од 2500 W. Имате флексибилност да готвите со еден надворешен прстен, еден внатрешен прстен или двата прстени заедно. Оваа разноврсност ви овозможува да приспособите различни големини на основата на тенџерето, што го прави вашето искуство со готвење поудобно и повнимателно.

  Види Детали
  D-436 керамичка печка со титаниумски кристали D-436 керамичка печка со титаниумски кристали
  02

  D-436 титаниум кристална плоча керамичка ...

  2023-11-16

  Со задоволство го најавувам големото лансирање на нашиот револуционерен кујнски апарат - мултифункционалниот електричен керамички шпорет Yipai. Дали сте уморни од користење на повеќе уреди за да ракувате со различни методи на готвење? Па, тие денови поминаа! Со нашите најсовремени шпорети, сега можете да уживате во удобноста на повеќе опции за готвење во една машина. Уникатноста на нашите висококвалитетни шпорети лежи во нивната совршена комбинација на германска технологија и разновидни методи на готвење. Ја користиме основната технологија на Siemens IGBT, внимателно воведена од Германија за да обезбедиме неспоредлива стабилност и доверливост на перформансите. Можете да верувате дека нашата палета ќе даде одлични резултати секогаш кога готвите. Главна карактеристика на мултифункционалниот електричен керамички шпорет Yipai е неговата пространа површина на шпоретот.

  Нашата плоча е со димензии 436 mm и има висина од 103 mm, што обезбедува многу простор за вашите креации за готвење. Без разлика дали го користите во вашата домашна кујна или во раздвижено комерцијално место, работната моќност од 5000W и напонот од 220V може да ги задоволат вашите потреби. Дополнително, типот контролиран со жица овозможува лесна контрола и ракување. Но, ајде да зборуваме за вистинската магија на нашиот електричен керамички шпорет - неговата извонредна разноврсност. Со различни методи за готвење од кои можете да изберете, можете лесно да истражувате нови области за готвење. Од пржење на силен оган до бавно готвење, од динстање супа до парење свежа риба, нашите шпорети имаат се.

  Види Детали
  Електрична керамичка печка D-436 црна кристална плоча Електрична керамичка печка D-436 црна кристална плоча
  03

  D-436 црна кристална плоча електрична це...

  2023-11-16

  Мултифункционалниот електричен керамички шпорет Yipai е грандиозно лансиран: совршена комбинација на германска технологија и различни методи на готвење

  Дали сте уморни од користење на повеќе уреди за различни начини на готвење? Не двоумете се повеќе! Со мултифункционалниот електричен керамички шпорет Yipai, сега можете да уживате во повеќе опции за готвење во една машина. Овој висококвалитетен шпорет е опремен со основна технологија на Siemens IGBT увезена од Германија за да обезбеди стабилни и сигурни перформанси.

  Мултифункционалниот електричен керамички шпорет Yipai има пространа површина на шпоретот, со големина од 436 mm и висина од 103 mm. Има работна моќност од 5000W и напон од 220V, што го прави погоден за домашна и комерцијална употреба. Типот контролиран со жица овозможува лесна контрола и ракување.

  Види Детали
  D-436C Електрична керамичка печка со конкавна црна кристална плоча D-436C Електрична керамичка печка со конкавна црна кристална плоча
  04

  D-436C конкавна црна кристална плоча ел...

  2023-11-16

  Ви го претставуваме мултифункционалниот конкавен електричен керамички шпорет Yipai, кој е електричен апарат со напредна технологија, одлични перформанси и разумна цена.

  Овој електричен керамички шпорет има големина на површината на шпоретот од 350 mm и висина на шпоретот од 180 mm, што има моќни можности за готвење. Со моќност од 5000W и напон од 220V, тој е сигурен и ефикасен придружник во кујната. Работата контролирана со жица е погодна, а прилагодувањето е прецизно.

  Овој електричен керамички шпорет е изграден со увезена технологија и користи црни кристални плочи со висока јачина и отпорни на високи температури. Неговата обвивка од нерѓосувачки челик не само што додава елегантен, модерен изглед на вашата кујна, туку и лесно се чисти. Светлиот изглед обезбедува стилски изглед кој ќе го надополни секој кујнски декор.

  Види Детали
  01

  Вести и информации

  БРОЈ НА ВРАБОТЕНИ

  БРОЈ НА ВРАБОТЕНИ

  Број на вработени 300 луѓе

  корици на компанијата

  корици на компанијата

  Површина од 4000 квадратни метри

  ПРОИЗВОДНИ ЛИНИИ

  ПРОИЗВОДНИ ЛИНИИ

  5 производни линии за работилница