Leave Your Message
 • Telefoni
 • E-mail
 • Whatsapp
  whatsappdwt
 • 010203

  Produkt me shitje të nxehtë

  Kursimi i energjisë dhe mbrojtja e mjedisit tenxherja komerciale me infra të kuqe është furnizuesi juaj i preferuar Kursimi i energjisë dhe mbrojtja e mjedisit tenxherja komerciale me infra të kuqe është furnizuesi juaj i preferuar
  03

  Kursimi i energjisë dhe mbrojtja e mjedisit...

  2023-11-16

  Më lejoni t'ju prezantoj me sobën elektrike shumëfunksionale qeramike Yipai, një pajisje kuzhine e jashtëzakonshme që ka përmirësuar vërtet përvojën time të gatimit. Kjo sobë elektrike me cilësi të lartë është projektuar me karakteristika të shumta në mendje, duke siguruar përmirësimin e aventurave tuaja të gatimit në kuzhinë. Kjo sobë përdor teknologjinë bazë të avancuar të Siemens IGBT të importuar nga Gjermania dhe performanca e saj është e qëndrueshme dhe e besueshme, duke siguruar gatim të përsosur çdo herë. Stufa shumëfunksionale elektrike qeramike Yipai është ndërtuar me kujdes me pllaka kristali titani rezistente ndaj temperaturave të larta dhe të importuara, dhe është e pajisur me një guaskë elegante prej çeliku inox.

  Jo vetëm që nxjerr një estetikë moderne dhe elegante, por është gjithashtu tepër e lehtë për t'u pastruar. Përmasat e tij kompakte prej 500*610*140 mm e bëjnë atë të përshtatshëm për çdo hapësirë ​​kuzhine, ndërsa enë e gjerë e saj kristali 420*420 mm ofron hapësirë ​​të bollshme për përgatitjen e një shumëllojshmërie pjatash. Stufa ka një fuqi dalëse prej 6000W dhe një tension prej 220V. Ka aftësi efikase dhe të shpejta të ngrohjes, duke ju lejuar të kaloni më pak kohë duke gatuar dhe më shumë kohë duke shijuar ushqimin tuaj. Siguria është përparësia kryesore për sobat elektrike qeramike multifunksionale Yipai.

  Shiko Detail
  Tenxhere me infra të kuqe komerciale YP-T4032CX Tenxhere me infra të kuqe komerciale YP-T4032CX
  07

  Tenxhere me infra të kuqe komerciale YP-T4032CX

  2023-11-16

  Hej! Më lejoni t'ju prezantoj me sobën e jashtëzakonshme elektrike shumëfunksionale qeramike Yipai - pajisja e gatimit që ka revolucionarizuar aventurat e mia të gatimit. Kjo sobë e avancuar dhe efikase integron pa probleme teknologjinë më të fundit dhe një sërë veçorish për të çuar përvojën tuaj të gatimit në lartësi të reja. Ajo që më pëlqen në lidhje me sobën italiane është madhësia e saj kompakte - madhësia është vetëm 350430120 mm, dhe madhësia e pjatës së kristalit është 300*300 mm, e cila është e përkryer për çdo madhësi kuzhinë.

  Pllaka e kristalit të titanit është e rafinuar duke përdorur teknologjinë e importuar dhe nuk është vetëm e fortë dhe e qëndrueshme, por gjithashtu ka rezistencë të shkëlqyer ndaj nxehtësisë. Plus, sipërfaqja e lëmuar e bën pastrimin një fllad, duke më lejuar të fokusohem në përgatitjen e ushqimeve të shijshme pa u shqetësuar. Kontrolli me prekje i sobave Yipai është një ndryshim i lojës. Ai ofron rregullime të thjeshta dhe të sakta, duke më dhënë kontroll të plotë mbi gatimin tim. Vetëm me një rrotullim të dorezës, mund të rregulloj nxehtësinë ose temperaturën për gatim të përsosur çdo herë. Një tipar kryesor i sobës elektrike shumëfunksionale qeramike Yipai është ekrani dinamik me ngjyra LED.

  Ekrani ofron informacion në kohë reale për pajisjet aktuale, cilësimet e fuqisë dhe temperaturës, duke siguruar lehtësinë e përdorimit dhe rezultatet e sakta të gatimit. Pavarësisht nëse më duhet të skuqem në nxehtësi të lartë ose të ziej supa ose zierje në nxehtësi të ngadaltë, soba Yipai mund të plotësojë nevojat e mia. Mund të përballojë edhe detyra si zierja ose avullimi i ujit në një makinë të përshtatshme. Është si të kesh shumë pajisje gatimi në një!

  Shiko Detail
  Tenxhere me infra të kuqe komerciale YP-T3532C Tenxhere me infra të kuqe komerciale YP-T3532C
  08

  Tenxhere me infra të kuqe komerciale YP-T3532C

  2023-11-16

  Hej! Më lejoni t'ju prezantoj me sobën e mrekullueshme elektrike qeramike multifunksionale Yipai - shoqëruesi më i mirë i kuzhinës që ka revolucionarizuar përvojën time të gatimit. E krijuar për t'u përshtatur pa probleme në çdo kuzhinë moderne, kjo pajisje moderne ka përmasa kompakte 350 x 50 x 130 mm dhe një pjatë kristali 300*300 mm. Ajo që vërtet e dallon sobën Yipai është dizajni i saj i hollë dhe përdorimi i teknologjisë më të fundit të importuar. Panelet e kristalit të titanit me rezistencë të lartë, rezistente ndaj temperaturës së lartë jo vetëm që sigurojnë qëndrueshmëri, por gjithashtu ofrojnë shpërndarje efikase dhe të barabartë të nxehtësisë.

  Sa i përket shtresës së çelikut të pandryshkshëm, ajo jo vetëm që shton një prekje stili dhe sofistikimi në kuzhinën tuaj, por është gjithashtu shumë e lehtë për t'u pastruar. Është një fitore e favorshme! Një nga veçoritë e spikatura të sobës elektrike shumëfunksionale qeramike Yipai është kontrolli i saj me prekje, i cili ofron një përvojë gatimi pa probleme dhe të përshtatshme për përdoruesit.

  Ekrani me ngjyra LED ofron informacion në kohë reale për pajisjet aktuale, cilësimet e fuqisë dhe temperaturës, duke ju lejuar të rregulloni dhe përshtatni me lehtësi nevojat tuaja të gatimit. Pavarësisht nëse dëshironi të rrisni fuqinë, të rregulloni kohën e gatimit ose të rregulloni mirë temperaturën, sobat Epai ju japin kontroll të plotë mbi kryeveprat tuaja të gatimit. Por këtu shkëlqen vërtet stufa italiane – shkathtësia e saj. Ndryshe nga pajisjet e tjera të kuzhinës në treg, kjo sobë e gjithanshme ju lejon të eksploroni një sërë stilesh dhe teknikash gatimi.

  Shiko Detail
  0102030405060708

  Rreth Nesh

  Guangdong Yipai Catering Equipment Co., Ltd. (referuar si Yipai) është një ndërmarrje moderne standarde e specializuar në kërkimin dhe zhvillimin, prodhimin dhe shitjet e sobave me induksion në tenxhere të nxehtë, soba elektrike qeramike me tenxhere të nxehtë, soba elektromagnetike komerciale me fuqi të lartë, furra me tenxhere me shumë koka, pajisje për barbekju pa tym, pajisje për tenxhere pa tym, aksesorë pastrues pa tym, tavolina skarë me tenxhere, tavolina ngrënieje elektrike, mobilje për tavolinën e ngrënies, simite me avull, etj., si dhe pajisje ushqimi me një ndalesë për hotelin përpara dhe mbrapa kuzhinat, markat e saj përfshijnë "Yipai", "Manting" dhe "Micro Innovation". Që nga themelimi i saj në vitin 2008, Yipai i është përmbajtur gjithmonë filozofisë së korporatës të "integritetit, inovacionit dhe komunikimit" dhe është themeluar mbi bazën e "produkteve me cilësi të lartë dhe shërbimit me gjithë zemër". Ajo ka formuar një sistem të plotë të projektimit, kërkimit dhe zhvillimit, prodhimit, shitjes dhe shërbimit pas shitjes.
  shikoni më shumë

  Qendra e produkteve

  010203040506070809
  01
  Tenxheren e nxehte me induksion YP-X380 Tenxheren e nxehte me induksion YP-X380
  01

  Tenxheren e nxehte me induksion YP-X380

  2023-11-16

  Si një entuziast i zjarrtë i gatimit dhe gatimit në shtëpi, jam shumë i emocionuar t'ju prezantoj me Yipai Induction Cooktop, një pajisje gatimi e gjithanshme dhe me cilësi të lartë, që unë personalisht e rekomandoj për përdorim shtëpiak dhe komercial. Kjo pllakë e jashtëzakonshme me induksion është projektuar për të përmbushur të gjitha nevojat tuaja të gatimit, duke ju ofruar një komoditet dhe efikasitet të pakrahasueshëm.

  Ajo që e bën unike pllakën e gatimit me induksion Yipai janë opsionet mbresëlënëse të kontrollit të dyfishtë – kontrolli me tela dhe me prekje. Kjo do të thotë që nëse preferoni njohjen e komandimeve tradicionale të linjës ose kontrollet elegante dhe moderne me prekje, kjo pllakë me induksion ofron fleksibilitet për t'iu përshtatur në mënyrë të përsosur stilit tuaj të gatimit. Me funksionimin e thjeshtë dhe të shpejtë, ju keni kontroll të plotë mbi cilësimet tuaja të gatimit. Një tipar tjetër dallues i tenxhere me induksion Yipai është ekrani dinamik me ngjyra LED.

  Ekrani ofron vizualizim të qartë dhe të saktë të pajisjes aktuale, fuqisë, temperaturës dhe funksioneve të tjera thelbësore, duke ju lejuar të monitoroni dhe rregulloni lehtësisht cilësimet e gatimit sipas nevojës. Kjo siguron që ju mund të zotëroni pa mundim një sërë teknikash gatimi dhe të merrni rezultate të përsosura çdo herë. Në Yipai, siguria është përparësia kryesore për sobat me induksion. Kjo është arsyeja pse sobat me induksion Yipai janë të pajisura me sisteme të zbulimit dhe mbrojtjes së sigurisë së mikrokompjuterëve që mund të përballojnë rrjetet dhe mjediset më të vështira të energjisë.

  Shiko Detail
  Tenxheren e nxehte me induksion YP-X330 Tenxheren e nxehte me induksion YP-X330
  02

  Tenxheren e nxehte me induksion YP-X330

  2023-11-16

  Jam i emocionuar t'ju prezantoj me Yipai Induction Cooktop, një pajisje gatimi e gjithanshme dhe me cilësi të lartë, të cilën e rekomandoj shumë për përdorim shtëpiak dhe komercial. Me gamën e gjerë të veçorive dhe funksioneve, kjo pllakë me induksion është projektuar për të përmbushur të gjitha nevojat tuaja të gatimit, duke premtuar një përvojë gatimi të pashoqe të përshtatshme dhe efikase. Një nga veçoritë e spikatura të pllakës së gatimit me induksion Yipai që më bëri përshtypje personalisht janë opsionet e tij të kontrollit të dyfishtë. Kisha lirinë për të zgjedhur midis kontrolleve me tela dhe me prekje për funksionim të shpejtë dhe të qetë.

  Pavarësisht nëse preferoj njohjen e komandimeve tradicionale të linjës ose kontrollet elegante dhe moderne me prekje, kjo pllakë me induksion ofron fleksibilitetin për t'u përshtatur në mënyrë të përsosur me stilin tim të gatimit. Përveç kësaj, tenxhere me induksion Yipai është gjithashtu e pajisur me një ekran dinamik me ngjyra LED, i cili është më miqësor për përdoruesit. Ekrani tregon qartë dhe saktë ingranazhin aktual, fuqinë, temperaturën dhe funksionet e tjera bazë. Kjo siguron që unë mund të monitoroj dhe rregulloj lehtësisht cilësimet e mia të gatimit kur është e nevojshme, duke më dhënë kontroll të plotë mbi krijimet e mia të gatimit. Siguria është parësore me çdo enë gatimi dhe Ipai e kupton këtë. Kjo është arsyeja pse sobat me induksion Yipai janë të pajisura me sisteme të avancuara të zbulimit dhe mbrojtjes së mikrokompjuterëve që mund të përballojnë rrjetet dhe mjediset më të vështira të energjisë.

  Shiko Detail
  Tenxheren e nxehte me induksion YP-X320 Tenxheren e nxehte me induksion YP-X320
  03

  Tenxheren e nxehte me induksion YP-X320

  2023-11-16

  Tenxherja me induksion Yipai është me të vërtetë një pajisje gatimi e gjithanshme dhe me cilësi të lartë, të cilën unë personalisht e rekomandoj për përdorim shtëpiak dhe komercial. Ai ofron një gamë të gjerë funksionesh dhe funksionesh që garantohen për të përmbushur të gjitha nevojat tuaja të gatimit, duke e bërë përvojën tuaj të gatimit të përshtatshëm dhe efikas. Një nga veçoritë kryesore që më pëlqen shumë në pllakën e gatimit me induksion Yipai janë opsionet e tij të kontrollit të dyfishtë. Më jep lirinë për të zgjedhur midis kontrolleve me tela dhe me prekje për funksionim të lehtë dhe të shpejtë.

  Pavarësisht nëse dua t'i përmbahem kontrolleve tradicionale të linjës ose të përqafoj kontrollet moderne me prekje, kjo pllakë me induksion ofron fleksibilitet për t'iu përshtatur në mënyrë të përsosur preferencave të mia. Jo vetëm që është e lehtë për t'u kontrolluar, tenxherja me induksion Yipai është gjithashtu e pajisur me një ekran dinamik me ngjyra LED. Ekrani tregon qartë dhe saktë ingranazhin aktual, fuqinë, temperaturën dhe funksionet e tjera.

  Më lejon të monitoroj dhe rregulloj me lehtësi cilësimet e gatimit sipas nevojës, duke siguruar që të marr rezultate të përsosura çdo herë. Siguria është parësore kur bëhet fjalë për enët e gatimit dhe Yipai e kupton këtë. Kjo është arsyeja pse sobat me induksion Yipai janë të pajisura me sisteme të zbulimit dhe mbrojtjes së sigurisë së mikrokompjuterëve të krijuar për t'i bërë ballë rrjeteve dhe mjediseve më të vështira të energjisë.

  Shiko Detail
  Tenxheren e nxehte me induksion YP-X300 Tenxheren e nxehte me induksion YP-X300
  04

  Tenxheren e nxehte me induksion YP-X300

  2023-11-16

  Prezantimi i enëve të nxehtë Yipai me induksion për përdorim shtëpiak dhe komercial!

  Ne jemi krenarë të prezantojmë shtesën më të fundit në gamën tonë të pajisjeve të kuzhinës me cilësi të lartë: tapat me induksion Yipai për përdorim shtëpiak dhe komercial. Ky produkt i jashtëzakonshëm kombinon teknologjinë më të fundit, performancën e jashtëzakonshme dhe besueshmërinë e pashembullt për të çuar përvojën tuaj të gatimit në lartësi të reja.

  Teknologjia kryesore e kësaj tenxhere me induksion është teknologjia bërthamore Siemens IGBT e importuar nga Gjermania. Kjo siguron që performanca e enëve tona të gatimit të jetë jo vetëm e qëndrueshme, por edhe jashtëzakonisht e besueshme, duke ju lejuar të gatuani me qetësi pa u shqetësuar për ndonjë defekt teknik. Përveç kësaj, pllakat mikrokristaline me qëndrueshmëri të lartë dhe rezistente ndaj temperaturës së lartë, të bëra me teknologji të importuar, e bëjnë pastrimin e sobës të lehtë. Nuk ka më luftë kundër njollave ose papastërtive kokëfortë - thjesht fshijeni dhe do të duket sërish si e re.

  Tapat me induksion Yipai hotpot për shtëpi dhe biznes vijnë me një sërë veçorish të krijuara për të përmirësuar përvojën tuaj të gatimit. Ekrani dinamik me ngjyra LED është një veçori e spikatur, duke treguar me saktësi marshin aktual, nivelin e fuqisë, temperaturën dhe funksione të tjera thelbësore. Kjo siguron që ju të keni kontroll të plotë mbi procesin e gatimit për rezultate të sakta çdo herë.

  Shiko Detail
  01
  D-436 furre qeramike me pllaka kristal titan D-436 furre qeramike me pllaka kristal titan
  02

  D-436 pllaka qeramike me kristal titan ...

  2023-11-16

  Kam kënaqësinë të njoftoj lançimin madhështor të pajisjes sonë revolucionare të kuzhinës - sobën elektrike shumëfunksionale qeramike Yipai. Jeni lodhur duke përdorur pajisje të shumta për të trajtuar metoda të ndryshme gatimi? Epo, ato ditë kanë mbaruar! Me sobat tona më të fundit, tani mund të shijoni komoditetin e opsioneve të shumta të gatimit në një makinë. E veçanta e sobave tona të cilësisë së lartë qëndron në kombinimin e tyre të përsosur të teknologjisë gjermane dhe metodave të gjithanshme të gatimit. Ne përdorim teknologjinë bazë të Siemens IGBT të prezantuar me kujdes nga Gjermania për të siguruar stabilitet dhe besueshmëri të pashembullt të performancës. Ju mund të besoni se asortimentet tona do të japin rezultate të shkëlqyera sa herë që gatuani. Një tipar kryesor i sobës elektrike shumëfunksionale qeramike Yipai është sipërfaqja e saj e gjerë e sobës.

  Pianura jonë është 436 mm dhe ka një lartësi prej 103 mm, duke ofruar shumë hapësirë ​​për krijimet tuaja të gatimit. Qoftë nëse e përdorni në kuzhinën tuaj të shtëpisë ose në një vend komercial të zhurmshëm, fuqia e punës 5000W dhe voltazhi 220V mund të plotësojnë nevojat tuaja. Për më tepër, lloji i kontrolluar me tela lejon kontroll dhe funksionim të lehtë. Por le të flasim për magjinë e vërtetë të sobës sonë elektrike qeramike - shkathtësinë e saj të jashtëzakonshme. Me një shumëllojshmëri metodash gatimi për të zgjedhur, ju mund të eksploroni lehtësisht zona të reja gatimi. Nga skuqja në nxehtësi të lartë deri te gatimi i ngadaltë, nga zierja e supës te zierja e peshkut të freskët në avull, sobat tona i kanë të gjitha.

  Shiko Detail
  01

  Lajme dhe informacione

  NUMRI I PUNONJESVE

  NUMRI I PUNONJESVE

  Numri i Punonjësve 300 Persona

  mbulesat e kompanisë

  mbulesat e kompanisë

  Sipërfaqja prej 4000 metrash katrorë

  LINJAT E PRODUKTIT

  LINJAT E PRODUKTIT

  5 Linjat e produkteve të punëtorisë